Witam, berdzo serdecznie opustoszałą widownię, jako że od jakiegoś czasu obraziłem się na patronatów naszego S.P. „BLOGA”. Nie umieją dbać za erwer, chwała im za to…. xD No to chyba jak każdy zauważył, mój humor nie jest w najlepszym stanie. Jest to spowodowane milionem spraw na głowie, czyli klasówki, lektury, testy, przygotowania, kartkówki, recenzje do VWorld, szablony na PoPu Stuff ITeDe. ITePe. Ogólnie moja Szanowna głowa jest zawalona samymi jakże mało ważnymi, ale w połączeniu dręczącymi rzeczami. Nie mam wpewnym sensie chwili wytchnienia. Wszystko mnie wkurza, jedyną szansą na godzinę radości jest pogadanie z moimi kumplami, kumpelami. Wygląda to jak horror i wyglądać ma. Jeszcze oliwy do ognia dolewa mój niezwykle potężny mistrz wkurzania oraz przeszkadzania, który swoją technikę doskonalił na wzgórzu Wohooo, posiadający niesamowicie silną szczękę, pan de_best(c) przekreślenie jego Nicku jest jak najbardziej wskazane].

Jestem obrażony ( tylko bez krytykowania ) też na wydawnictwo ampol. A pytacie, co takiego zrobiło mi to wspaniałe wydawnictwo, drogie dzieci? Ano mimo mojej prenumeratki, którą z potem czoła udało mi sie zdobyć, nie dostałem naj-naj-najnowszego i naj-naj-najlepszego pisemka pod słońcem! A to w pewnym sensie grzech. A ja bez tego żyć nie mogę!! Manga to mój świat…Mój własny świat… Maj breżyssssss…….

Ostatnio przegrzewam kompa, na granie w SnookerA. Nie idzie mi tak źle, 8 wygranych, i 33 przegrane xD. Trenuje bez wytchnienia, coraz zto nowmi zezolcami prosto z krainy kangurów. Niektórzy, owe zezolce, machają kijem jagby mama ich nie uczyła że kij służy do udeżania o białą bile. Inni, mistrzowie kija, spokojnie, bez żadnych kompleksów, bierze rozmach, rozmach, i znowu rozmach, i jeszcze raz rozmach, i jeszcze i jeszcze i jeszcze……. I tak do znudzenia, aż jeden się wnerwi i zacznie na kanale głównym rzucać bluzgi w strone admina, który po chwili wywali go z hukiem. Wtedy zbuntuje się cały pokój i to oni wywalą Admina z hukiem. Ale Admin wróci bo posiada pierścien władzy, zwany klawiaturą. I znowu zacznie wywalać użutkowników, i tak aż do końca świata i jeszcze dalej…